HYDROLAT Z SZAŁWII

INCI - SALVIA OFFICINALIS LEAF WATER

JAK DZIAŁA?

Hydrolat z szałwii jest skarbnicą korzystnych składników dla Twoich włosów. Zawiera silne przeciwutleniacze, które chronią włosy przed uszkodzeniami, oraz olejki eteryczne, które dodają włosom blasku i elastyczności. Szałwia wspiera regenerację nowych mieszków włosowych i poprawia krążenie krwi w skórze głowy, co z kolei wzmacnia odżywienie mieszków włosowych. Regularne stosowanie szałwii poprawia ogólną jakość włosów i regeneruje suche lub przerzedzone włosy. Wierzymy, że prawdziwa moc piękna pochodzi z natury. Dlatego do naszej wcierki do włosów z serii Collette dodajemy hydrolat z szałwii, składnik o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych. Nasza wcierka do włosów z serii Collette, z hydrolatem z szałwii, to innowacyjne rozwiązanie dla Twojej pielęgnacji włosów. Wzmacnia i odżywia włosy od korzeni aż po same końcówki, dodając im siły i zdrowego wyglądu. Czy jesteś gotowa odkryć moc szałwii w pielęgnacji swoich włosów? Wypróbuj naszą wcierkę do włosów z serii Collette i pozwól naturze zadbać o piękno Twoich włosów.

SKĄD POCHODZI?

Hydrolat z szałwii jest pozyskiwany z liści tej aromatycznej rośliny Szałwia ma długą historię wykorzystania w medycynie i kosmetyce. W starożytnym Rzymie była uważana za „świętą roślinę” i stosowana do leczenia wielu dolegliwości. W średniowieczu była ceniona za swoje właściwości przeciwzapalne i antyseptyczne.

CZY HYDROLAT Z SZAŁWII JEST BEZPIECZNY?

Hydrolat z szałwii jest bezpiecznym, naturalnym składnikiem kosmetycznym, który korzystnie wpływa na skórę, oferując właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne i ściągające.