HYDROLAT Z RÓŻY DAMASCEŃSKIEJ

INCI - ROSA DAMASCENA FLOWER WATER

JAK DZIAŁA?

Nic nie symbolizuje luksusu i piękna jak róża damasceńska, której zapach i właściwości są znane i cenione na całym świecie. Jej różany zapach działa kojąco i uspakajająco na zmysły. Hydrolat z róży dodaje skórze blasku a do tego wpływa na redukcję drobnych zmarszczek, abyś mogła uzyskać skórę swoich marzeń. Róża damasceńska ma właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, minimalizuje pory i w ten sposób pomaga ukoić skórę.

Hydrolat z róży damasceńskiej jest delikatnym i intensywnym produktem, uzyskiwanym z płatków tej pięknej kwiatowej damy. Jest bogaty w naturalne antyoksydanty, które pomagająw walce ze szkodliwymi wolnymi rodnikami. Ma również silne właściwości nawilżające, które pomagają utrzymać skórę miękką i elastyczną. Hydrolat z tej niezwykłej rośliny jest kluczowym składnikiem naszego żelu micelarnego do twarzy z serii Collette.

Zanurz się w luksusie z hydrolatem z róży damasceńskiej w żelu micelarnym Collette.

Delikatnie, ale skutecznie oczyszcza skórę, jednocześnie zapewniając jej odżywienie i nawilżenie. Nasz żel micelarny do twarzy z serii Collette, wzbogacony hydrolatem z róży damasceńskiej, to połączenie efektywności i elegancji. Spróbuj naszego żelu micelarnego do twarzy z serii Collette i zanurz się w świecie naturalnej pielęgnacji.

SKĄD POCHODZI?

Róża damasceńska, znana również jako Damask Rose, ma długą i fascynującą historię. Upowszechniona w Europie przez Krzyżowców, róża ta stała się symbolem miłości i piękna. W starożytnej medycynie była stosowana ze względu na swoje właściwości kojące i antybakteryjne.

CZY HYDROLAT Z RÓŻY DAMASCEŃSKIEJ JEST BEZPIECZNY?

Hydrolat z róży damasceńskiej jest bezpieczny dla większości typów skóry.