HYDROLAT Z ROZMARYNU

INCI - ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF WATER

JAK DZIAŁA?

Hydrolat z rozmarynu zawiera bogactwo antyoksydantów, które chronią włosy przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Dodatkowo, jest doskonałym źródłem składników odżywczych, które pomagają wzmocnić cebulki włosów i stymulują ich wzrost. Rozmaryn wpływa na spowolnienie siwienia włosów. Leczy stany związane z przesuszeniem skóry głowy owłosionej i zapobiega powstawaniu łupieżu. Hydrolat z rozmarynu jest bezpieczny dla każdego rodzaju włosów. Rozmaryn to roślina o niezwykłych właściwościach, których sekrety odkrywamy w naszej wcierce do włosów z serii Collette. Jego niezastąpiony hydrolat stanowi prawdziwy eliksir młodości dla Twoich włosów. Odkryj jego regenerującą moc. Nasza wcierka do włosów z serii Collette, zawierająca hydrolat z rozmarynu, to gwarancja intensywnej pielęgnacji dla Twoich włosów. Zastosowanie tej wcierki pomaga w odżywieniu skóry głowy, wzmacnia włosy i przyczynia się do ich zdrowego wyglądu. Czy jesteś gotowa na przemianę Twoich włosów? Wypróbuj naszą wcierkę do włosów z serii Collette.

SKĄD POCHODZI?

Hydrolat z rozmarynu to skoncentrowana esencja, pozyskiwana z liści tej aromatycznej rośliny. Rozmaryn ma głęboko zakorzenione miejsce w historii i tradycji wielu kultur. W starożytności był uważany za symbol miłości i śmierci, a jego zapach był kojarzony z pamięcią i koncentracją. Dzięki swoim licznych właściwościom, rozmaryn jest ceniony nie tylko w kulinariach, ale też w medycynie i kosmetyce.

CZY HYDROLAT Z ROZMARYNU JEST BEZPIECZNY?

Tak, nasz hydrolat z rozmarynu jest bezpiecznym, naturalnym składnikiem kosmetycznym, o szerokim zastosowaniu w pielęgnacji skóry i włosów.