Nasza
IDEA

„Bogactwo, które płynie z natury jest źródłem mojej inspiracji” Claude Monet

W dobie wzrastającej świadomości zdrowotnej, coraz więcej osób wybiera naturalne produkty kosmetyczne, które najlepiej służą ich zdrowiu. Nasze naturalne kosmetyki charakteryzują się niesamowitą zdolnością do skutecznego wnikania w skórę, co sprawia, że są bardziej efektywne niż kosmetyki syntetyczne. Ich niepowtarzalne zapachy i konsystencje nadają im wyjątkowy charakter. W skład naszych kosmetyków wchodzą tylko najwyższej jakości składniki, zapewniające delikatny i przyjemny zapach.

Warto zauważyć, że kosmetyki naturalne posiadają krótszy termin przydatności, co oznacza, że wszystkie produkty, które otrzymasz od nas, są świeże i wyprodukowane na Twoje zamówienie. W ofercie posiadamy również czysty kolagen, który wymaga przechowywania w lodówce. Jesteśmy przekonani, że nasze kosmetyki naturalne spełnią Twoje oczekiwania i przyczynią się do poprawy Twojego zdrowia i urody.

Prezes zarządu
dr hab. n. med. Małgorzata Mackiewicz-Wysocka
dermatolog

„Mistrz jest jeden – natura” Rembrandt

Nasza oferta to naturalne produkty pielęgnacyjne dostosowane do każdego rodzaju skóry. Oferujemy szeroką gamę naturalnych kosmetyków, które zapewnią Twojej skórze najlepsze i najbardziej dopasowane rozwiązania. Regularnie rozwijamy naszą ofertę, aby zaspokoić rosnące potrzeby naszych klientów.

Wszystkie produkty z serii Collette wzbogacone są w wysoką zawartość naturalnego kolagenu pozyskiwanego z ryb słodkowodnych polskich hodowli. Do produkcji kosmetyków wykorzystujemy jedynie najlepsze, starannie wyselekcjonowane naturalne składniki pozyskiwane od zaufanych dostawców. Nasze kosmetyki oraz składniki użyte do ich produkcji nie były testowane na zwierzętach, a każdy produkt został poddany badaniom dermatologicznym.

Dbaj o swoją skórę i ciesz się naturalnymi kosmetykami, które są w pełni dopasowane do jej potrzeb!