NASZA IDEA - SCIENCE & BEAUTY

W czasach wzrastającej świadomości zdrowotnej, coraz więcej osób wybiera naturalne produkty kosmetyczne, które najlepiej służą ich zdrowiu. Nasze naturalne kosmetyki charakteryzują się niesamowita zdolnością do skutecznego wnikania w skórę, co sprawia, że są bardziej efektywne niż kosmetyki syntetyczne. Ich niepowtarzalne zapachy i konsystencje nadają im wyjątkowy charakter. W skład naszych kosmetyków wchodzą tylko składniki najwyższej jakości, zapewniające delikatny i przyjemny zapach.

Moja ponad 20 letnia praktyka lekarza dermatologa w pracy naukowej, akademickiej oraz klinicznej zbudowała moje przekonanie, że dbanie o piękno naszego ciała, a szczególnie o urodę twarzy bezpośrednio powiązane jest ze stanem zdrowia wewnętrznego naszego organizmu. Mając to na uwadze, wyłącznie dla naszych kosmetyków opracowaliśmy technologie oparte o naturalne składniki, t.j. resweratrol oraz kolagen, które w wyjątkowy sposób stymulują nasza skórę przywracając jej odpowiednia estetykę oraz przede wszystkim zdrowie.

Jestem przekonana, ze nasze kosmetyki naturalne COLLETTE spełnią oczekiwania i przyczynią się do poprawy zdrowia i urody.

Piękno jest w Tobie, wydobądź je.

dr hab. n. med. Małgorzata Mackiewicz-Wysocka
dermatolog